Pewne rozwiązanie dla Twojego samochodu

Aktualności

Aktualności

27.03.2018 / Oferta MaXgear - pewne części samochodowe

Optymalna oferta części zamiennych MaXgear

Oferta części samochodowych na rynku jest bardzo szeroka. Do wyboru mamy nie tylko części producentów w autoryzowanych sklepach i serwisach, ale także alternatywne części. Te pierwsze są przeznaczone przede wszystkim do pierwszego fabrycznego montażu. Wiele osób decyduje się jednak na skorzystanie z szerokiej gamy części z rynku tzw. aftermarket. Dlaczego?

Korzyści z naszej oferty jest wiele. Jedną z głównych zalet, to dużo niższa cena, niż produktów fabrycznych. Możemy zapłacić nawet o połowę mniej.

Kolejnym plusem jest to, wszystkie produkty są produkowanych wg tych samych procedur i wytycznych co podzespoły fabryczne. Różnica polega w jedynie na tym, że opakowanie nie jest oznaczone logotypem marki samochodu. Koniec końców chcemy płacić za dobrą, pasującą do naszego pojazdu część, czy opakowanie?

Części zamienne do samochodów mogą również podlegać gwarancji. Oznacza to, że kupując na przykład elementy układu hamulcowego czy zawieszenia samochodu nie ryzykujesz, ponieważ jako producenci legalnie sprzedający swoje produkty na terenie Unii Europejskie oferujemy gwarancję fabryczną.

Dzięki zamiennikom pomniejszasz nie tylko koszty eksploatacji, ale również koszty ubezpieczenia pojazdu. Drugie stwierdzenie może nie wydawać się oczywiste na pierwszy rzut oka, ale! Cena części zamiennych w razie korzystania z polisy AC ma realny wpływ na późniejszą wysokość następnych składek. Wybierając tańsze części, zamienniki możesz liczyć na to, że ubezpieczyciel dużo łagodniej potraktuję szkodę wpisując ją do Twojej historii ubezpieczenia.

Szeroka oferta ponad 15 000 referencji dostępna w sieci: Oficjalny dytrybutor