Pewne rozwiązanie dla Twojego samochodu

Aktualności

Aktualności

02.10.2015 / Tarcze sportowe

Tarcze sportowe

Temat perforowanych tarcz hamulcowych z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród polskich użytkowników pojazdów. MaXgear posiada w swojej ofercie odpowiedni do wymagań rynku produkt – tarcze MaXgear Sport. Oprócz niewątpliwie piorunującego efektu stylizacyjnego, do głównych zalet wynikających z zastosowania tych tarcz należą:
• efektywniejsze odprowadzenie zanieczyszczeń i gazów
• poprawa chłodzenia
• szybsza reakcja na wciśnięcie pedału hamulca
• skrócenie drogi hamowania
Tarcze MaXgear Sport stanową świetną alternatywę dla typowych tarcz hamulcowych i dają wyraźną poprawę skuteczności i komfortu hamowania, przez co znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy. Nie wymagają stosowania żadnych specjalnych okładzin hamulcowych, a procedura ich montażu jest praktycznie taka sama jak standardowych tarcz. Należy zaznaczyć, że umiejscowienie nacięć i otworów nie jest przypadkowe, a ich wykonanie odbywa się na profesjonalnych obrabiarkach numerycznych. Dodatkowo każda tarcza po odróbce poddana jest ponownemu procesowi wyważenia.
W ciągłej sprzedaży znajduje się niemal 50 najbardziej popularnych referencji. Aplikacje niedostępne od ręki zamawiamy indywidualnie na potrzebę klienta. Zapytania prosimy kierować do działów handlowych AP.